Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

İstismar Büyük Bir Zulümdür, Hiçbir Mazereti Olamaz.

03-09-2019

İstismar Büyük Bir Zulümdür, Hiçbir Mazereti Olamaz.

Yeni bir istismar haberi gündemdeki yerini aldı. Kadınlara, çocuklara, hayvanlara, hatta bitkilere yapılan her türlü istismar büyük bir zulümdür ve yapılan zulmü hafifletecek hiçbir bahane kabul edilemez.

Son yaşan hadisenin Ümraniye’de bir kurumda gerçekleştiği iddiaları gündeme geliyor. Olay medyaya yansıyınca İslami değerlere saldırmayı kendine görev edinmiş bazı kesimler hemen teyakkuza geçti.

Yargı süreci devam ederken ve olayın tüm yönleri ortaya çıkmadan benzer kurumları da işin içine katarak yargısız infaz yapmak başka bir zulümdür. 

Daha önceden yaşanan benzer hadiselerde olduğu gibi işlenen suçun bireyselliği göz ardı edilerek tüm camiayı idam sehpasına çıkarmak asla doğru değildir.

Böyle bir hadisenin yaşanma ihtimaline karşı çocuklarımızı istismar edenleri lanetliyor, suçlu oldukları kanıtlanırsa en şiddetli cezaya çarptırılmalarını istiyoruz. 

Ülkemizde yaşanan her türlü istismarla mücadele konusunda devlet kurumlarını ve sivil toplum kuruluşlarını daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.

Kemal ÖZDEN
İnsan ve Medeniyet Hareketi YİK Başkanı

 

 Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!