Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

İMH Ankara Planlama Kampı Düzenledi.

imh.org

20-03-2018

İMH Ankara, birinci stratejik planlama ve istişare kampını gerçekleştirdi.
İnsan ve Medeniyet Hareketi Ankara 1. Stratejik Planlama ve İstişare Kampını Çubuk Belediyesi Kışlacık Misafirhanesinde Yönetim, Denetim Kurulları asil, yedek üyeler ve komisyon üyelerinin katılımıyla 17-18 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
 
Program, 17.03.2018 tarihinde Yönetim Kurulu Üyesi Eyüp MEDET’in açılış konuşması, Ergün ŞAHİN kardeşimizin Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Hacı AYDEMİR’in İnsan Ve Medeniyet Hareketi Ankara’nın kurulduğu günden bu zaman kadar geçen süre içerisinde gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi verdi.İsa ÖZÇELİK kardeşimiz İslam'ın unutulmuş kavramlarından biri olan “İSAR” konusu hakkında yaptığı konuşma ile modern akla kendi kavramlarımız ile farklı bir dünyanın var olabileceğini gösterebileceğimizi bizlere anlattı. Hz. Ebubekir ve Hz. Osman örnekliğinde öncü Müslüman olmanın gerekliliğini de bizlere bir daha hatırlattı.
 
Çeşitli etkinlik ve aktivitelerle devam eden kampımız, cumartesi günü akşamı İnsan ve Medeniyet Hareketi Ankara’nın Stratejik Planlaması üyelerimizin de katkılarıyla müzakere edilerek şekillendirildi. 

 
İnsan ve Medeniyet Hareketi Ankara’nın bünyesinde hizmet veren komisyonlarımız, faaliyetleri hakkında bilgi vererek ileriye dönük planlamalarını anlattılar. 
 
Üyelerimizle güncel konularında değerlendirildiği programımız 18.03.2018 Pazar günü Hasan BÜYÜKKARA abimiz “ŞİİR” konulu sunumuyla geçmişten gelen değerlerimize atıflarda bulundu.

 
 
KARAGÖL Doğa Yürüşüyle devam eden kampımız pazar günü ikindi namazı sonrası tekrar görüşmek üzere sona erdi.Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!