Sosyal Ağ

 

Günün Fotoğrafı

ETKİNLİK TAKVİMİ

Beni Haberdar Et!

Yazarlar

Alıntı Yazılar

Medeniyet TV

GENÇ HAREKET

Yeni Anket

Gebze Kaymakamı Güler’den İMH Gebze’ye ziyaret

imh.org

18-07-2018

Gebze Kaymakamı Güler’den İMH Gebze’ye ziyaret
Gebze İlçe Kaymakamı Mustafa Güler, İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze şube merkezini ziyaret etti. İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze Başkanı Musa Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri ile dernek merkezinde bir araya gelen Kaymakam Mustafa Güler, Musa Öztürk’ten derneğin yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi aldı.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Anadolu Koordinatörü Ertuğrul Taşlı’nın da katılım sağladığı ziyarette İMH Gebze’nin ilçede yürüttüğü faaliyetler hakkında bilgi veren Başkan Musa Öztürk, İnsan ve Medeniyet Hareketi olarak Gebze’de okul öncesinden başlayıp ilk, orta, lise ve üniversite düzeyinde olmak üzere toplumun tüm kesimlerine hitap eden sosyal, kültürel, eğitsel ve entelektüel faaliyetlere ağırlık verdiklerini söyledi.İMH Gebze bünyesinde tefsir, kavram, İslam düşüncesi, Esma-ül Hüsna, Kitap Tahlili ders ve programlarının her yıl periyodik olarak devam ettiğini belirten Musa Öztürk, Kaymakam Güler’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

İnsan ve Medeniyet Hareketi Gebze yönetimi ile bir süre sohbet eden Kaymakam Mustafa Güler’in ziyareti dernek binasında yapılan incelemenin ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
Yorum Yaz


E-posta :


saklı tutulacaktır

İsim :


Yorumunuzun yanında gösterilir

Yorumu Gönder

Mevcut Yorumlar

  • Gönderilmiş hiç yorum yok. İlk yapan siz olun!